Aktuálně

Pořádání kurzů vaření

March 3, 2018 1:58 pm

Kurzy vaření na živo, pořádám pouze od 10 účastníků.

Zájemci pište na email: jolana.janisova@improvizacnivareni.cz

Proběhlo - kurz vaření - Zahřívací polévky 27. ledna 2018

January 21, 2018 5:57 pm

Přijďte se zahřát, společně si uvařit a užít si báječný den.
Pozvánku a více informací najdete zde improvizacnivareni.cz/kurzy-vareni

Proběhlo - Kvalitně žít 6.12.2017

January 10, 2018 1:04 pm

Ve středu 6. 12. 2017, se v 17 hodin uskutečnila v novém sále MěKS Javorník, přednáška paní Jolany Janišové na téma ,,KVALITNĚ ŽÍT“. Přednáška proběhla ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Javorník.


Účastníci se měli možnost zamyslet nad důležitými životními hodnotami a dalšími primárními vlivy, působící na naše zdraví.
Viz video z této akce a malá ukázka k seznámení.

Knihu ,,Jedlá soda - Unikátní přírodní léčba" Dr. Marka Sircuse si můžete objednat na:
http://www.alman.cz/2005-mark-sircus-jedla-soda-unikatni-prirodni-lecba/

Další přednáška bude v sobotu 3. 2. 2018 v 10 hodin v Jeseníku – Zdravá Kavárna, ve spolupráci s paní Silvii a panem Norbertem Muellerovými. Rezervace - mobil: 608 205 200.

Další přednáška bude ve čtvrtek 15. 2. 2018 v 17 hodin v Javorníku - Café KAVKA, ve spolupráci se slečnou Radkou Dubčíkovou a panem Petrem Todoranem. Rezervace - mobil: 607 601 022.

Proběhlo - Sladké placky 18.11.2017

November 24, 2017 7:13 pm

V sobotu 18. 11. 2017 se v 9 hodin sešli zájemci kurzu Improvizačního vaření „Sladké placky“ v domě Tabita v Račím údolí. Poprvé byl kurz pořádán pro rodiče s dětmi, které se aktivně zapojily do přípravy těsta z čerstvého a sušeného ovoce, ořechů, semínek i voňavého koření a dalších. Každá rodinka si vytvářela těsto podle své chuti, takže v kuchyňce byly využity všechny ingredience, které paní Jolana Janišová přichystala. Když bylo vše připraveno, měly děti možnost si při písničkách zatančit i zazpívat. Potom se rozehřály pánve a všechny úžasně voňavé placky byly upečeny. Na závěr si všichni na svých plackách pochutnali a děti dostaly malý dárek, který si vybrali na základě svého vědomí. Poděkování patří hlavně Občanskému sdružení Ester, které umožnilo a podpořilo konání kurzu v domě Tabita a Společnosti Ondřejovická strojírna a.s., která nakoupila pro děti vzdělávací pomůcky z Lipky – školského zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvkové organizace. Všechny fotky z této akce najdete ve fotogalerii. Zobrazit celé

V sobotu 18. 11. 2017 se v 9 hodin sešli zájemci kurzu Improvizačního vaření „Sladké placky“ v domě Tabita v Račím údolí.

Poprvé byl kurz pořádán pro rodiče s dětmi, které se aktivně zapojily do přípravy těsta z čerstvého a sušeného ovoce, ořechů, semínek i voňavého koření a dalších. Každá rodinka si vytvářela těsto podle své chuti, takže v kuchyňce byly využity všechny ingredience, které paní Jolana Janišová přichystala.

Když bylo vše připraveno, měly děti možnost si při písničkách zatančit i zazpívat. Potom se rozehřály pánve a všechny úžasně voňavé placky byly upečeny.

Na závěr si všichni na svých plackách pochutnali a děti dostaly malý dárek, který si vybrali na základě svého vědomí. Poděkování patří hlavně Občanskému sdružení Ester, které umožnilo a podpořilo konání kurzu v domě Tabita a Společnosti Ondřejovická strojírna a.s., která nakoupila pro děti vzdělávací pomůcky z Lipky – školského zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvkové organizace.

Všechny fotky z této akce najdete ve fotogalerii.

Skrýt