Opravdu jsou naše nohy taková samozřejmost? Jak dlouho nás mají nosit?

Opravdu jsou naše nohy taková samozřejmost? Jak dlouho nás mají nosit?
4.9 (97.78%) hlasů: 9

Chcete, aby vás nohy nosily celý život? Popraskaná chodidla, prsty a plosky nohou jsou vnějším projevem a ukazatelem zdravotních komplikací a vnitřních problémů našeho těla i mysli.

Jak pečovat o své nohy a mít zdravé nohy bez popraskaných pat, prstů a chodidel?

Živá jídla jsou základem péče o tělo i vaše nohy. Přímá péče o plosky nohou spočívá v obroušení přírodní pemzou při koupání. Na závěr si promačkejte (promasírujte) své nohy ze všech stran, natáhněte jednotlivé prsty a namažte si nohy přirozeně antibakteriálním kokosovým olejem. Ponožky používejte z přírodních materiálů.

Pečujte nejenom o své nohy, které vás s láskou ❤ a radostí mohou nosit celý život.

Jolana Janišová

Jolana Janišová
Jolana Janišová
Ukážu vám, jak využít maximum výživy a energie ze stravy a upevnit si své zdraví. Vařím jídla bez lepku a bílých „jedů“. Vytvořila jsem a stále rozvíjím nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace ❤ Improvizační vaření. Je to soubor principů a faktů, díky kterým můžete také objevit jednoduchou cestu ke šťastnému životu ve zdravém těle. Učím se od mnoha odborníků z celého světa - a to včetně takových specialistů, kteří udržují kosmonauty za pomoci přírodních přípravků a vědou ověřených poznatků zdravé a ve skvělé kondici na orbitální stanici několik měsíců... Někteří z nich mi také přispěli do mé knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“.
Improvizační vaření (úvod) » Blog Jolany Janišové o vlivu jídla na zdraví » Opravdu jsou naše nohy taková samozřejmost? Jak dlouho nás mají nosit?
Komentáře

Přidat komentář