NOVÝ ZPŮSOB PŘIROZENÉ CESTY

K VITALITĚ A RADOSTI ZE ŽIVOTA

100 let vaření po staru už stačilo!

Výsledky již známe. Je čas učinit tyto nevyhnutelné změny...

Jídla Světla - Kuchařka pro život 1 - Jolana Janišová

1

autor

9

odborníků

90

originálních receptů

336

výživných stran

První jednoduchý krok ke zdraví, přirozené váze a vitalitě - začněte si po novu jednoduše vařit sami.

Cítíte se zdraví? Nebo řešíte neustále alergie, chronické nemoci, trpíte záněty, plísněmi či bolestmi kloubů, páteře, žaludku? Nebo snad máte cukrovku 2. typu, vysoký tlak, migrény či deprese? Nebo jste člověk, který se rád dovzdělá v oblasti, kterou momentálně potřebuje k harmonizaci svého těla, či duše? Hledáte pravdu? Jste ochotni přijmout pravdu? Tak právě pro vás je tato kniha o 336 stranách, která vám pomůže zmírnit nebo se i zbavit těchto problémů.

Jolana Janišová s chlebem a solí

Jdu vám naproti vlastním příkladem

Je mi padesát, jsem zdravá ženská a s radostí vařím. Cokoliv mě v mládí naučili, byla pouze automaticky a od autorit přijatá dogmata. Nebrala jsem vůbec v potaz různé ukazatele. Jak jsem zasela, tak jsem sklízela. Trvalo to dlouhé roky... Až přišlo další vážné onemocnění a další operace. A já jsem konečně prozřela. Pochopila jsem, že si za svůj život nesu odpovědnost jedině já sama! 

Až později jsem si uvědomila, že většina ukazatelů zdravého života vždy směřovala a směřuje ke zdravému jídlu...

Má první tištěná kniha...

kniha „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“

Kniha Jídla Světla – Kuchařka pro život 1 nabízí funkční systém jak ozdravit tělo i duši při systematické práci na sobě s pozitivním celoživotním výsledkem. Je koncipována jako milý každodenní pomocník.

 • Kniha má 4 části a obsahuje mnoho odborných informací - přesto je napsána snadno pochopitelnou lidštinou
 • Objevte jednoduše úžasné chutě, vůně a rozmanitosti přírody v 90 vlastních originálních receptech
  Recepty jsou různorodé. Všechny je tvořím sama a s láskou je označuji „testováno na lidech“ :) Proč a jak používám své oblíbené ingredience se v knize také dočtete, neboť tam vysvětluji také všechny důležité souvislosti.
 • Naučte se využívat blahodárného a přirozeného působení organických živin ve stravě na lidský organismus ❤
  Naše tělesná schránka je dokonalým strojem vyžadujícím energii, péči i údržbu. Jak to udělat, aby vám co nejdéle sloužilo?
 • Seznamte se s informacemi, které v nás způsobují chaos a následně nás blokují na všech úrovních. Rozeznejte, co je v harmonickém životě opravdu důležité ❤
 • Získejte jistotu v důležitých souvislostech
  Proč vás honí mlsná a jiné chutě a co dát vašemu tělu. Jak solit. Jak na jedlou sodu a proč. Tuky a jejich přímý vliv na funkce těla a orgánů. Jak přirozeně a trvale zhubnout. Jak si vybírat potraviny a zbavit je chemického zatížení. Jak vařit bez jedů. Atd...
 • Vytvořte si ze svého jídla každodenní, přírodní, živý a bezpečný jól
Jídla Světla - Kuchařka pro život 1 - Jolana Janišová

Informace na webu, blogu a v knize Jídla Světla – Kuchařka pro život 1 jsou určeny pro odvážné lidi ochotné dělat na sobě změny, které vedou k odpovědnosti za svůj život.

Kniha má 4 hlavní části a vznikla za spolupráce odborníků, specialistů i umělců, kteří mají společný cíl:

Přirozenou cestou ozdravit tělo i duši a navrátit štěstí a radost do osobního života lidí.

Uživatelské reference na knihu

Kniha Jídla Světla – Kuchařka pro život 1 mně svými bezmasými recepty neoslovila, navíc nevařím. Ale naopak mně velmi příjemně překvapila, že i pro mne – lékaře, je v knize mnoho praktických informací, které jsme se ani na lékařské fakultě neučili. Například kapitola o přímém vlivu správných tuků na zdraví, nebo důležité propojení duše a fyzického těla a spoustu dalších souvislostí. Proto tuto knihu doporučuji i odborníkům.

MUDr. Jiří Rotrekl

Milá Jolano, musím na Vás vybafnout svou nekonečnou radost z kuchařky. Přijde mi jak itinerář pro hledající sebe sama. Jsem holka v.v - 73 a kousek. Moje radost s potkáním Vašeho pohledu na věci života mě katapultovala až k naději, že možná jednou umřu zdravá a zaslouženě ve spaní. AŽ TEĎ mi došlo, jak snadno se kuchařinky dopouštějí omylů...

Milena Buriánkováteta Buri

Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově a jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně. Vnímám obrovský přínos v jídlech na cestě k celkovému uzdravení. Díky Joli

Terezaúčastnice živého kurzu vaření Jolany Janišové

Jídla Jolany jsem zažil na vlastní kůži. Několik dní po sobě. Když jsem se chtěl navrátit k původní stravě, vyluxoval bych ledničku i se žárovkou :) Tělo si velice rychle zvyklo na výživu. Ten pocit nemít hlad a chutě a udržet pozornost při práci je k nezaplacení. O zdraví nemluvě... Konečně reálná cesta, jak změnit svět k lepšímu :)

Michal Dušekrejža

Jsem velkým fanouškem zdravého vaření. Jídla Jolany jsem vyzkoušela a musím uznat, že jsou vynikající! Po těchto zdravých jídlech se cítím skvěle A pyré jsou super. Milují je i má tři vnoučátka, která běžně zeleninu moc nechtějí jíst.

Míla Smetanovábabička

Od té doby, co snídám Tvou Sladkou placku a nyní jsem přidala i pyréčka, tak mám pěknou stolici a žádné bolesti ani křeče!!! Moc děkuji za Tvá jídla a navíc ušetřím, neb si nemusím kupovat psylium a další podpůrné věci, abych mohla na záchod :-D

raději anonymníale zas - kdo by se styděl za své... :)

Jsem makrobiotička již mnoho let a nerada se stravuji mimo domov. Proto si vždy vařím sama. Jsem nadšená, jaké umí Jolana vytvořit z přírody barevné chuťové variace.

Aťka Švestkovámakrobiotička

Překvapuje mě jednoduchost přípravy jídel i to, jak tato lehká strava dokáže člověka opravdu nasytit. Budete překvapeni, kolik síly a energie po nich získáte a ucítíte.

Ing. Petr Bulgurisabsolvent kurzu

Představení knihy Jídla Světla - Kuchařka pro život 1

S aprílovým nadhledem představujeme knihu „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“. Důležité začíná v čase 1:40 :)

Objednávka

knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“

Osobní odběr knihy je možný po dohodě na adrese:

Bílý Potok 65, Javorník

Jídla Světla - Kuchařka pro život 1 - Jolana Janišová

Pro objednávky do ostatních zemí (kromě ČR a SR) nás kontaktujte e-mailem.

 • 1

  Vyplňte své údaje,

  potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami a odešlete objednávku.

 • 2

  Údaje jsou v bezpečí

  V rámci plnění objednávky a pro potřebu kontaktu ze strany technické podpory našich produktů od vás požadujeme vyplnění těchto osobních údajů ve shodě se Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů.

 • 3

  E-mail je důležitý

  Přijde Vám na něj faktura a pokud se k produktu váže také přístup do členské sekce, pak Vám na něj přijdou i přístupové údaje. Chcete-li produkt pro někoho jako dárek, nevstupujte po úhradě do členské sekce a nestahujte dokumenty, ale připište to do poznámky k objednávce. Po úhradě vytvoříme přístupy dle vašich požadavků.

 • 4

  Přístupy ihned

  Pokud zvolíte platbu kartou či on-line bankovním převodem, transakce proběhne okamžitě a produkt tak budeme expedovat v nejkratším možném termínu, případně získáte okamžitě přístupy do členské sekce, kde budete mít svůj produkt ihned dostupný.

 • 5

  Máte-li otázky,

  neváhejte nás kontaktovat podpora@improvizacnivareni.cz nebo dole v „chatu“ nebo na tel. +420 608 020 253 nebo +421 949 373 208 (SK).
  Pozn. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.

Platby zajišťuje GoPay

GoPay

Proč „Kuchařka pro život” ?

Začněte jednoduše vařit podle těchto receptů. A pak se můžete do knihy začíst a zjistit souvislosti a principy. Je to jednoduchý krok ke zdravému životu...

Kniha je komplexním souborem poznatků postavený na základě mnoha špičkových specialistů, odborníků svého oboru, kteří se zabývají chemií, biologií, medicínou, alternativními metodami, měřením, speciální diagnostikou, výživou, energiemi, minerály a mnoha jinými obory. Všechny tyto poznatky jsem ucelila a informačně a funkčně provázala na základě svého učení, praxe i následných výzkumů.

Už dost systematického likvidování zdraví naší společnosti a lidstva prostřednictvím medializací nezdravých a škodlivých jídel, surovin a přísad. Už dost všeho toho systematického „vytváření si pacientů“ a udržování lidí ve strachu!

Věděli jste, že při obvyklých/zažitých postupech přípravy sebechutnějších jídel končí zbytečně mnoho výživy v odpadu?

A věděli jste, že lidé často nevědomky používají zdraví škodlivé suroviny nebo je upravují a používají takovým způsobem, že si z nich sami vytvářejí jedy?

Jak je to možné? Odpovědi získáte v mých knihách „Jídla Světla“ (i kurzech). Uvařme si spolu velmi chutná, výživná a energeticky bohatá jídla! Jednoduše a barevně, rychle a s láskou.

Vaše Jolana

Výživná energeticky bohatá jídla

I zdravá strava může být chutná! Zahoďte předsudky. Za 369,- Kč. Uvařte si jednoduchá jídla tak, abyste byli plni energie a síly.

Předmluvy ke knize

Srdečně děkuji těmto dvěma báječným lidem, kteří moji první knihu „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“ přečetli a napsali k ní předmluvu

Poznámka: úplné předmluvy jsou napsané v knize...

foto doc. Mgr. Anatoliy Vasylchuk, CSc.

lékař eniopsycholog

Žít zdravým životním stylem není možné bez přirozené živé stravy a správného pitného režimu. Jolana Janišová se ve své knize Jídla Světla nepodílí pouze na řešení tohoto složitého problému, ale ukazuje i na nové, ještě složitější problémy, a také upozorňuje společnost, že každý člověk konzumuje energeticky mrtvé potraviny.

Energeticky mrtvé potraviny nemají informačně-energetickou bariéru, proto do nich volně pronikají a spojují se s nimi biopatogenní, neidentické, nepřírodní, necharakteristické, technogenní, antiduchovní a jiné podobné informačně-energetické hmoty. Systematická konzumace takovýchto potravin způsobuje zdravotní, psychické, psychosomatické, psychovegetativní, růstové a vývojové problémy.

foto Pavlína Klemm

autorka série knih „Světelná poselství z Plejád“. Poradkyně pro životní energii podle E. Körblera. Semináře a přednášky pro rozvoj vědomostního vývoje. Výuka alternativních léčebných metod.

Z osobního pohledu vím, že Jolaniny recepty a všechny ostatní příspěvky do knihy sestavila v upřímné a srdečné snaze lidem pomoci.

Všechny recepty, které se v knize nacházejí, nejsou jen „obyčejné“ nebo „standardní“ recepty. Jolana je všechny sama pečlivě a láskyplně vytvořila, vyzkoušela a pozorovala jejich ozdravný účinek na organizmus. Nechala i odborně změřit světelnou energii svých připravených jídel.

Články, recepty a jiné informace související s knihami „Jídla Světla“

Nakopnutí - pryč s tím
Na svých cestách jsem si všimla, že řada z vás má virové a bakteriální vleklé problémy. Proto…
Celý článek
Jak zhubnout jednoduše a trvale
Dieta – toto „magické“ slovo denně úspěšně vytahuje lidem z kapes miliardy peněz, viďte? Ano. Kdysi jsem byla…
Celý článek
Živé a výživné jídlo Jolany Janišové
Dnes téměř každý člověk konzumuje energeticky mrtvé potraviny. Energeticky mrtvé potraviny nemají informačně-energetickou bariéru, proto do nich…
Celý článek
Jídla Světla - jak vznikala kniha
Upřímně, nikdy by mně ani ve snu nenapadlo napsat kuchařku. A ani jsem si vůbec neuvědomila, kolik…
Celý článek
Mrkvová polévka Jolany Janišové
Mrkev je úžasná potravina. Naučím vás výživnou polévku, kterou si zamilujete - a nejenom vy :). Recept…
Celý článek
Salát ze zelí Jolany Janišové na podporu imunity v zimě
Předkládám vám jeden z mnoha receptů knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 2“ :-D pro ukojení…
Celý článek
Pesto z medvědího česneku Jolany Janišové
Pesto si rychle oblíbíte a budete ho přidávat do salátů, polévek, jako přízdobu... Výborné jsou topinky potřené…
Celý článek