2 recepty pro posílení imunity a efektivní jólivou pomoc v období chřipek či viróz

2 recepty pro posílení imunity a efektivní jólivou pomoc v období chřipek či viróz
5 (100%) hlasů: 7

Na svých cestách jsem si všimla, že řada z vás má virové a bakteriální vleklé problémy. Proto jsem vymyslela a vytvořila pro vás dva recepty pro posílení imunity a hlavně jólivou efektivní pomoc v období chřipek či viróz. V případě problémů doporučuji denní konzumaci obou jólivých jídel – Salát z kysaného zelí s řepouJól na prevenci a podporu imunity – po dobu 21 dní.

Zbavte se nežádoucích problémů v těle

Jól na nežádoucí viry z mořských řas Kombu a vlašských ořechůRecept Jól na prevenci a posíleni imunity je složen z hlubokomořské řasy Kombu rostoucí v čistých, chladných vodách severu. Kombu má obrovský komplex minerálů, který předčí i veškerou zeleninu. Je zdrojem také organického jódu, který potřebujeme pro správnou funkci štítné žlázy. Navíc jód v kombinaci s jedlou sodou má vysokou účinnost proti mnohým nežádoucím bakteriím, plísním a hlavně působí dezinfekčně proti virům (viz kniha Jedlá soda - unikátní přírodní léčba. Dr. Mark Circus). To vše je podpořeno panenským olejem z vlašských ořechů, který obsahuje silný antioxidant a to je vitamín E a další vitamíny A, B, C, P, navíc má také velké množství esenciálních kyselin: Omega-3 a to ve správném poměru i Omega-6. Tato zásaditá směs harmonizuje naprosto bezpečně naše vnitřní prostředí a to také blahodárně působí na vaši psychiku a mozkovou činnost. Mimo jiné i velmi výrazně harmonizuje střevní pohodu s maximálním posílením imunity.

Posilte imunitu svého těla a harmonizujte vnitřní prostředí ve střevech

Salát z kysaného zelí a červené řepyRecept Salát z kysaného zelí a řepou obsahuje vitamín C a probiotické bakterie nepostradatelné pro naše střeva. Červená řepa a zázvor mají silné jólivé účinky na více než tři sta nemocí, navíc budují imunitu na všech úrovních. Tato směs v kombinaci s nefiltrovaným olivovým olejem je živé jídlo, které působí s maximálním posílením imunity a životní energie.

Nemusíte do nekonečna bojovat s nežádoucími viry a bakteriemi.

Dejte své tělo opět do harmonie pomocí jólivé promyšlené stravy a žijte s radostí ❤

S láskou pro vás vymyslela a vytvořila ❤
Jolana Janišová

Jídla Světla

Originální recepty Jolany Janišové

Tyto a další recepty naleznete také v knize Jolany Janišové „Jídla Světla – Kuchařka pro život 2“.

A co děláte pro posílení imunity a své zdraví vy? Napište mi a sdílejte.

Jolana Janišová
Jolana Janišová
Ukážu vám, jak využít maximum výživy a energie ze stravy a upevnit si své zdraví. Vařím jídla bez lepku a bílých „jedů“. Vytvořila jsem a stále rozvíjím nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace ❤ Improvizační vaření. Je to soubor principů a faktů, díky kterým můžete také objevit jednoduchou cestu ke šťastnému životu ve zdravém těle. Učím se od mnoha odborníků z celého světa - a to včetně takových specialistů, kteří udržují kosmonauty za pomoci přírodních přípravků a vědou ověřených poznatků zdravé a ve skvělé kondici na orbitální stanici několik měsíců... Někteří z nich mi také přispěli do mé knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“.
Improvizační vaření (úvod) » Blog Jolany Janišové o vlivu jídla na zdraví » 2 recepty pro posílení imunity a efektivní jólivou pomoc v období chřipek či viróz
Komentáře

Přidat komentář