Moje vize

ZDRAVÉ JÍDLO + ZDRAVÝ PITNÝ REŽIM = ZDRAVÁ MYSL + ZDRAVÝ DUCH + ZDRAVÉ TĚLO

Jsem si vědoma, že strava a voda má nesmírnou MOC. Umí být v našem životě coby obrovský pomocník a nejpřirozenější a nejefektivnější ,,lékař“, ale umí také nás stáhnout dolů a dokonce i otrávit ba i dokonce zabít!!! Záleží na každém z nás, jestli chce Lékaře nebo Hrobaře. A to je třeba si velmi rychle uvědomit, protože náš život ubíhá každou vteřinou a my to vždy cítíme zcela jasně a přesně.

Tělo nelze obelstít, tělu nelze diktovat, vždy se nám po zásluze odmění!!!

Život je totiž proces, kdy v podstatě nikdy nevíme, co přinese zítřek. Je na nás, abychom si stále uvědomovali osobní zkušenost, dokázali se přizpůsobit novému poznání, a přiznat si své omyly a chyby. Nebát se dělat změny v souladu s osobní zkušenosti, nebýt stále ve starém a nefunkčním systému: ,,Ten stav ve kterém se nacházím již důvěrně znám a pokud mi nevyhovuje, je mojí nutností udělat změny!!!“

Je na každém z nás, zda bude hledat krůček po krůčku poznání, nenápadné souvislosti a utajované pravdy. Poznání a následný čin přináší pochopení a to zase zodpovědnost za své Žití a Bytí a to znamená SVOBODU!!!

Vše je otázka VĚDOMÍ, otázka toho, jak málo, nebo moc je svobodné. A to se promítá do všech úrovní našeho života, do všech vztahů. Každý z nás má skrytý potenciál, jenž může využít k tvoření, ke prospěchu svému, rodiny i celé společnosti. 

Překážkou v prožívání může být náš STRACH. Strach způsobuje NEmoc. NEmoc znamená, nemít Moc nad svým životem. A díky strachu se snažíme si všechno logicky zdůvodnit a našim EGEM a PÝCHOU ještě umocnit. Dejme jim společné VALE!!!

Zapojme svou přirozenost, intuici, spolupracujme, souzněme s přírodou a vším živým. Přidejme k tomuto cítění svým SRDCEM. Podporujme své Žití a Bytí, správné činy a věci!

Soustředíme-li se na přítomnost, tím vytěsníme strach z minulosti i z budoucnosti. To, co uděláme dnes, se projeví jako příčina věcí příštích. A věřme, že energie SLOVA a ČINŮ se projeví jako důsledek. Buďme každý zodpovědný za svůj díl v našem CELKU!!!

Přeji si touto aktivní a hravou cestou vaření a povídání si Probudit lidi, aby se vrátili ke svému přirozenému Zdroji s Důvěrou a VÍROU v LÁSCE S OBROVSKOU NADĚJÍ.

vaše Jolana Janišová