Kdo za to může?

Srdečně vás všechny zdravím.

Dnes bych se ráda zmínila o následcích našeho ,,BLAHOBYTU“.

Jsme neustále ve víru stále silnějšího elektrosmogu, jíme chemická jídla, pijeme nezdravou vodu a nemáme potřebný pohyb na čerstvém vzduchu. Bohužel naše tělo takovéto zacházení nevydrží věčně. Několik let posílá trpělivě signály ve formě bolesti a onemocnění. Takto se nám postupně blokuje naše přirozená regulační schopnost a síla k zotavení těla. Někdy trvá dlouho mnoha lidem, než přijdou na to, že musí své životní návyky změnit. Ano, NE lékař, ale člověk sám pokud touží kvalitně žít, tak MUSÍ sám začít na sobě pracovat!

Proč to lékař za člověka neudělá? No protože to není jeho náplní.

Lékaři již dávno neskládají Hippokratovu přísahu, ale přísahají věrnost lékařské fakultě, a že se postarají o své učitele. Toto je sdělení v Poslanecké sněmovně ČR dne 10. 3. 2015 poslancem MUDr. Jiřím Koskuby na zamyšlení pro nejvyšší ústavní orgány.

(přeneseno z  knížky Prof. RNDR. Anny Strunecké, DrSc., Očkování otázky a odpovědi – strana 30)

 A kdo řídí tyto lékařské fakulty? Věřím, že pro odpověď nepůjdete daleko.

A co děti? Pokud se rodí rodičům, kteří mají sami slabý imunitní systém, nežijí v lásce, nestravují se zdravě v přirozeném prostředí a jsou v neustálém napětí nebo stresu a do toho ještě své dítě nechají naočkovat, tak……… Odpovědi najdete v poučném článku pediatra MUDr. Tomáše Lebenharta (Z knížky Prof. RNDR. Anny Strunecké, DrSc., Očkování otázky a odpovědi – strana 36 + 37) – stáhněte si zde>>

PS1: Doporučuji každému vlastnit výše zmíněnou knížku.

PS2: Ať si člověk ublíží jakkoliv, existuje vždy obrovská naděje dát si svůj život do pořádku.

PS3: Další cenné informace osobně na besedě v městě Jeseníku a Javorníku pozvánky viz. Kurzy vaření zde>>

Emailem odpovím na všechny dotazy.

Upřímně Jolana

Jolana Janišová
Jolana Janišová
Ukážu vám, jak využít maximum výživy a energie ze stravy a upevnit si své zdraví. Vařím jídla bez lepku a bílých „jedů“. Vytvořila jsem a stále rozvíjím nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace ❤ Improvizační vaření. Je to soubor principů a faktů, díky kterým můžete také objevit jednoduchou cestu ke šťastnému životu ve zdravém těle. Učím se od mnoha odborníků z celého světa - a to včetně takových specialistů, kteří udržují kosmonauty za pomoci přírodních přípravků a vědou ověřených poznatků zdravé a ve skvělé kondici na orbitální stanici několik měsíců... Někteří z nich mi také přispěli do mé knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“.
Komentáře

Přidat komentář