Zážitkové výživové poradenství

„U stolu a jídla s Jolanou Janišovou“

Srdečně vás zvu ke stolu k nám do Bílého Potoka (Javorník). Odpovědi na vaše otázky probereme u jídla (možná i u vaření). Inspiraci najdete v mé kuchyni. Na vlastním příkladu vám ukážu možné (a pro mnohé i nemožné). Zažijete některá z mých živých jídel „na vlastní kůži“ - podle času domluvené návštěvy (obvykle mezi 9 - 18 hodinou) můžete zažít mé originální každodenní výživné a energeticky bohaté snídaně Sladké placky, výživný barevný oběd (někdy včetně Pyré) nebo pořádnou večeři.

Jídlo (oběd či večeři) mohu připravit po předchozí krátké telefonické konzultaci vašemu zdravotnímu stavu, případně otázkám, které budete chtít nad jídlem probrat. Na snídani jsou vždy mé Sladké placky :) Mým cílem je, abyste pochopili, vnímali a cítili příjemnou změnu již od první chvíle.

Jak probíhá proces objednávky a následné poradenství „U stolu a jídla s Jolanou Janišovou“? Od objednávky k odpovědím...

Kompletně vyplníte objednávku (viz níže) a zaplatíte.

Pokud se budete chtít zeptat, ptejte se. Rádi vám odpovíme. Využít můžete chatu na této stránce nebo poslat e-mail s dotazem: podpora@improvizacnivareni.cz. Odpovědi, které bude třeba zodpovědět přímo paní Jolanou Janišovou jí budou neprodleně předány.

Přijdou vám instrukce e-mailem.

Navrhnete své 3 možné termíny (obvykle pracovní dny v čase od 9 do 18 hodin). Popíšete nejpalčivější téma, které chcete probrat. Jakmile si oboustranně odsouhlasíme termín, očekávám vás.

Přijedete a získáte odpovědi na své otázky

Probereme spolu vše, co bude třeba. Možná si spolu i uvaříme - podle situace, domluveného času nebo případné domluvy předem - je-li vaším výslovným přáním, abychom spolu mohli vařit, napište mi to do odpovědi v e-mailu s instrukcemi.

S plnou pusou se sice mluvit nemá, ale bavit se u jídla je přirozené

A tak získáte další odpovědi na své otázky prostřednictvím servírovaného živého jídla i ode mne. Navnímáte si své pocity. Jídlo je zážitek. U jídla je další prostor pro zodpovězení dalších vašich otázek...

Jedná se o komplexní a dlouhodobou službu, protože je potřeba samozřejmě oboustranná důvěra a snaha o pomalou a dlouhodobou změnu životního stylu bez jojo efektu s prokazatelnou zpětnou vazbou.

Objednávka

poradenství s Jolanou Janišovou „U stolu nad jídlem

 • 1

  Vyplňte své údaje,

  potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami a odešlete objednávku.

 • 2

  Údaje jsou v bezpečí

  V rámci plnění objednávky a pro potřebu kontaktu ze strany technické podpory našich produktů od vás požadujeme vyplnění těchto osobních údajů ve shodě se Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů.

 • 3

  E-mail je důležitý

  Přijde Vám na něj faktura, instrukce a v případě objednávky přístupů k on-line kurzům a službám, pak přijdou také přístupové údaje do členské sekce. Chcete-li produkt pro někoho jako dárek, nevstupujte po úhradě do členské sekce a nestahujte dokumenty, ale připište to do poznámky k objednávce. Po úhradě vytvoříme přístupy dle vašich požadavků.

 • 4

  Přístupy k on-line službám ihned

  Pokud zvolíte platbu kartou či on-line bankovním převodem, transakce proběhne okamžitě a získáte tak okamžitě přístupy do členské sekce, kde budete mít svůj produkt ihned dostupný.

 • 5

  Máte-li otázky,

  nečekejte a kontaktujte nás podpora@improvizacnivareni.cz nebo dole v „chatu“ nebo na tel. +420 608 020 253 nebo +421 949 373 208 (SK).
  Pozn. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.

Volitelně si můžete v této objednávce přiobjednat také knihy nebo přístupy k on-line kurzům. Objednané knihy obdržíte i s věnováním při poradenství.

Jídla Světla - Kuchařka pro život 1 - Jolana Janišová

Platby zajišťuje GoPay

GoPay

Každá další započatá hodina nad původní plán 2000 Kč (+500 každá další osoba). Max. počet osob 3. V průběhu konzultace si pořizuji audiozáznam (některé části z mých doporučení z konzultací používám pro podcasty - osobní údaje, váš hlas obvykle použity nejsou). Odpovědi na některé vaše otázky mohou být zodpovězeny také veřejně - na tomto webu a souvisejících informačních kanálech.

Rizika přechodu na zdravou stravu podle Jolany Janišové

Ze zkušeností lidí, kteří se již vydali touto cestou přirozeného hubnutí a posilování zdraví se s vámi musím podělit o nejdůležitější postřehy a varovat vás:

Získáte každodenní přísun energie, která vám pomůže hravě zvládat všechny domácí i pracovní úkoly

Budete se tak častěji setkávat s určitým druhem závisti některých lidí, někdy i přátel a spolupracovníků, či členů rodiny.

Budete o jídle a nákupech potravin přemýšlet jinak a nakupovat jinak

Hrozí vám, že se pro některé lidi ve svém okolí stanete divnými - zejména, když se rozhodnete nepodporovat obchodní řetězce, ale drobné české podnikatele a nákupy kvalitních surovin.

Zhubnete přirozenou cestou a trvale bez trápení se dietami

Pro mnohé je nemyslitelné, že by drželi dietu, pro mnohé je to cesta s váhou dolů a pak o pár kilo výš. Potírna ve fitku není nutná, ale stane se pro vás zábavou. Pochopíte, proč diety nefungují komplexně.

Stanete se sebevědomějšími a věci budete brát s nadhledem

Ku zlosti mnohých ostatních si z jejich chytrých rad nebudete dělat těžkou hlavu, protože budete řešit svůj život, své zdraví a svým vlastním příkladem jim můžete ukazovat, že ten, kdo se z nedostatku informací mýlí, nejste vy...

Vaše rodina se rozzáří

Živé jídlo oživí vaše vztahy. Dodá energii, elán a pohodu. Začněte si zvykat na věty přátel a sousedů „Jste jako vyměnění.“ nebo „Už dlouho jsem vás neviděl takhle šťastné.“ Pochvaly přijímejte s hrdostí. Jízlivé poznámky ignorujte. Závistivcům můžete poradit, když si o to řeknou. Nevyžádaná rada často rozdmýchává ohýnek závisti ještě víc :)

Přijdete o „přátele“

Některé životní situace jsou zajímavým „filtrem na lidi“ - např. rozvody, krachy podnikání, těžké životní zkoušky. A někdy změna životního stylu a tzv. vystoupení z řady. Používání selského rozumu jako aplikace v mobilu by sice zapříčinilo jeho častější používání, ale to vy nepotřebujete. Po čase zjistíte, že s některými lidmi si už „nemáte co říct“. Někteří „kamarádi“ vás budou mít plnou pusu. Opravdoví přátelé vás budou milovat proto, že jste. Tak proč byste se tím měli zabývat, že... V životě se vám objeví noví báječní lidé s nimiž si budete rozumět víc.

Přeberete kompletní kontrolu nad svým životem

Přestanete svěřovat svůj život do rukou různých odborníků. Pochopení, že za své zdraví si odpovídáte sami může vést k tomu, že nebudete potřebovat navštěvovat lékaře, platit doposud užívané léky, vyhnete se epidemiím nemocí, protože váš imunitní systém bude ve skvělé kondici a přirozeným obranným procesem se vypořádá s některými nemocemi sám již v zárodku. Což se ovšem nemusí nutně setkat s pochopením okolí nebo i členů vaší rodiny.

„Na svém příkladu vám ukáži cestu k trvalému zdraví. S živými jídly vaše tělo zažije nával energie a vy to pocítíte.“