Milujete kaše? Nový postup přípravy, 3 recepty.

3 lahodná pyré plná výživy a energie - úplně jinak!

Uvařte si jednoduše 3 různá zdravá pyré.

 • Dozvíte se postup přípravy a důležité informace o současných surovinách, které vám nemohly říct vaše babičky (a neučí se ani ve školách).
 • Jsou vynikající přílohou nebo i hlavním jídlem.
 • Nezáleží na tom, jeslti je vám rok nebo sto let. Chutnají všem generacím
 • Těmito kašemi jednoduše uskutečníte další krok ke zdraví a potvrdíte si, že zdraví je levnější než nemoc.
 • Vykouzlíte si dostatek energie v ten den. ❤❤❤
 • Tato 3 originální Pyré se stanou ideální inspirací pro vaši následnou tvorbu chutných, výživných a energeticky bohatých živých jídel. ❤
 • Kaše za pár minut a s nečekanými chutěmi.

Kdo ochutnal mé kaše, tu svoji přestal vařit...

Co o mých kaších říkají ostatní?

Kurz je plný nových informací, o kterých jsem neměla ani potuchy. Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově a jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně. Vnímám obrovský přínos v jídlech na cestě k celkovému uzdravení. Díky Joli

Terezaúčastnice živého kurzu vaření Jolany Janišové

Jsem velkým fanouškem zdravého vaření. Jídla Jolany jsem vyzkoušela a musím uznat, že jsou vynikající! Po těchto zdravých jídlech se cítím skvěle - hlavně ta pyré jsou super. Milují je i má tři vnoučátka, která běžně zeleninu moc nechtějí jíst.

Míla Smetanovábabička

Kdy jindy bych měla dělat něco pro zdraví mé rodiny, když né v kuchyni? Jídlo je základ. Váš postup a video, Jolanko, mě nadchlo tak, že jsem si koupila i knížku. To je úplně neuvěřitelné, kolik tam je různých souvislostí. Děkuji. Jsem úplně šťastná, že mě kamarádka na vaše stránky navedla. Tak to všem řekněte, že i bába z jižních Čech se má hodně co naučit, natož mladý ženský a mámy. - Marie, celý život kuchařka a dnes už i babička.

Paní Janišová, až když jsem viděla kurz podruhé, došlo mi, jak hluboké rady poskytujete. Děkuji za nakopnutí...

Helena

... každý, kdo už zná, tak si představí lahodnou a nadýchanou voňavou kaši, po které se cítí spokojeně a blaženě. Mozek je naplno zaměstnán. Pátrá a rozpoznává chutě na jazyku. Oči vnímají její barvu a s čichovými receptory dodávají do mozku další a další impulsy, aby se pořádně probudil a jen tak nezahálel. A tak zatímco Pyré hladí váš jícen a klouže až do žaludku, naplno se rozjíždí trávení. Tělo získává tolik potřebnou výživu a energii pro své fungování. Jolaniny kaše jsou balzámem na duši. Jsou vhodné pro děti i dospělé. A také vaše tělo se vám za tohle živé jídlo s láskou odmění. Děkuji, Michal

Úžasné, jdu vařit puré!!! K tomu restovanou dýni a černou čočku... Videokurz je profesionální, upoutává a baví! Joli, jsi před kamerou doma! Fakt skvělé! Těším se na nějaký další kurzík na další druhy jídla...🙋 PS: A oběd byl výtečný!

Mgr. Ágnes Mrlíkovápřekladatelka, tlumočnice

Jsem makrobiotička již mnoho let a nerada se stravuji mimo domov. Proto si vždy vařím sama. Jsem nadšená, jaké umí Jolana vytvořit z přírody barevné chuťové variace. Překvapila mě voňavá pyréčka. Jsou opravdu vynikající! Všem doporučuji.

Aťka Švestkovámakrobiotička

Když mi moje 135 kg vážící matka řekla, že nemá potřebu se učit vařit nějaké zdravé a výživné kaše, že „Přeci já vařit umím, 40 let vařím. A podívej se, jak jsem zdravá.“ (užívá 11 léků denně), pochopil jsem, že tento kurz je pro mě nutností pro život. A ty kaše jsou zážitkem!

Michalgrafik

Když se řekne pyré Jolany Janišové...

Když kdokoliv přijede k nám na oběd, nestačí se divit, jakou má na talíři voňavou dobrotu! Nejvíc ovšem strávníky překvapí následné vnímání vlastních pocitů. S tím se mnoho let vůbec nesetkali a z počátku tento zážitek těžko popisují ❤

Věděli jste, že při obvyklé přípravě kaší...

 • skončí až 90% výživy ze stravy v kanálu?
  A vy pak konzumujete mrtvé jídlo, zatímco draze zaplacené živiny jsou ty tam?
 • si mnoho rodin své jídlo nesprávným postupem přiotráví? Zbytečně a nevědomky...

3 video-recepty na chutná a výživná Pyré

 • 29 minut koncentrátu výživných a důležitých informací
  Zjistíte, proč věnovat pozornost přípravě jídel a jak ze stravy získat maximum výživy pro naše tělo. A taky PROČ VAŘIT JINAK, NEŽ NÁS UČILI
 • Sami se přesvědčíte, že ZDRAVÉ je CHUTNÉ
  Vyvrátíte všem svým strávníkům a odpůrcům zdravých jídel či zeleniny jejich předsudky a zkušenosti, protože jim předložíte kaše, jejichž chuť a energii jejich tělo asi ještě nezažilo.
  I vy se po nich budete cítit plni síly a energie!
 • Snadný přístup k video-receptům z počítače i mobilních zařízení
  Video si jednoduše přehrajete jak v počítači, tak na chytrém mobilu či tabletu. Postačuje soudobé standardní vybavení - prohlížeč a internet.
Jolana Janišová

Vařím s radostí a novými postupy

Vařím jinak, než jste zvyklí - vařím jednoduše a pro zdraví. Učím se od odborníků z celého světa a na základě svých znalostí a osobních zkušeností jsem promyšleně upravila své postupy připravovaných jídel a vytvořila nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace Improvizační vaření. Naučila jsem se vnímat chemické i biologické procesy v těle. Mnohokrát jsem si nechala změřit vliv mých živých jídel na zdraví na biorezonančních přístrojích.

Díky těmto poznatkům stále tvořím energeticky bohaté recepty s maximální výživou z dostupných, nejlépe lokálních chemicky nezatížených potravin. Pracuji s důležitými souvislostmi, které častokrát veřejnosti i některým odborníkům zcela unikají. Mnoho z nich jsem shrnula také v knize „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“. Tento mini video kurz na chutná a zdravá Pyré je jejím výborným praktickým doplňkem.

Chutné kaše

Moje zdravá strava je výživná, plná energie a chutná! Když připustíte, že se můžete od (zatím) „neznámé ženské“ naučit vařit jinak a lépe, dozvědet se nové informace a postupy, jste na nejlepší cestě ke stravovací gramotnosti.  Zahoďte předsudky a začněte...

Na 3 různých receptech vám ukážu a řeknu, jak na to...

Objednávka

on-line přístup ke 3 video-receptům Pyré

Pyré - videokurz
 • 1
  Vyplňte své údaje, zvolte platební metodu a potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami. Objednávku odešlete kliknutím na tlačítko (Potvrzuji a objednávám).
  Pořádně si překontrolujte e-mail.
 • 2
  Ihned po obdržení platby můžete tyto video-recepty shlédnout
  Pokud zvolíte platbu kartou, transakce se uskuteční ihned. Následně obdržíte přihlašovací údaje obdržíte do svého e-mailu.
 • 3
  Potřebujete jen standardní vybavení: internet a telefon/tablet/počítač.
  Což už vlastně máte :) A tyto video-recepty vám rozeženou i případné chmury v náladě...

Nákupem (Pyré) si prodlužujete své členství v Improvizačním vaření o jeden rok a přístup k dalším informacím...

Co je to členská sekce?

Zabezpečená část webu s informacemi a recepty, které jsou dostupné pouze pro členy.

Jak se přihlásím do členské sekce?

Jednoduše uživatelským jménem (váš e-mail) a heslem. Na adrese .../pro-cleny/ Podrobné informace vám přijdou e-mailem.

Jak dlouho budu mít členství?

Minimálně rok. Členství se prodlužuje s každým nákupem produktu (s nákupem trojreceptu Pyré se vám prodlouží členství o 1 rok. Máte tedy i dostatek času se tento recept naučit. S nákupem Sladkých placek o 2 roky, získáním bonusu ke knize o další měsíc, nákupem receptů o další měsíce atd.). Jakmile si jednou přístup k receptu zakoupíte, po dobu aktivního členství zůstává aktivní.

Proč jsou recepty v členské sekci?

Je to nejefektivnější způsob, jak mít všechna videa, recepty a produkty na jediném místě a dostupná pro zákazníky odkudkoliv a kdykoliv.

Máte-li další otázky, ptejte se:

Platby zajišťuje GoPay

GoPay