Milujete kaše? Nový postup přípravy, 3 recepty.

Uvařte si své barevné Pyré plné výživy a bez jedů!

Přijměte pozvání do mé kuchyně a on-line nakoukněte pod pokličku hrnce se 3 výživnými Pyré dobrotami

Uvařte si jednoduše a za pár minut kaši ze standardních surovin, ale nově, jinak a s nečekanými kombinacemi

 • Tato 3 originální Pyré jsou ideální inspirací pro vaši následnou tvorbu chutných, výživných a energeticky bohatých živých jídel. ❤
  Jsou vynikající přílohou k zelenině nad párou, vejci. Nebo i hlavním jídlem. Vykouzlíte si dostatek energie v ten den. ❤❤❤
 • Dozvíte se potřebné informace, které neučí ani ve školách. ❤
 • Krokem ke své prevenci si potvrdíte, že zdraví je levnější než nemoc. Moudří chápou a činí... ❤

3 různá pyré

Jako příloha i hlavní jídlo.

Získáte maximum výživy ze stravy a upevníte si své zdraví.

 • 29 minut koncentrátu výživných i důležitých informací
  Zjistíte, proč věnovat pozornost přípravě jídel a jak ze stravy získat maximum výživy pro naše tělo. A taky PROČ VAŘIT JINAK, NEŽ NÁS UČILI
 • Přesvědčíte se, že ZDRAVÉ je CHUTNÉ
  Vyvrátíte všem svým strávníkům a odpůrcům zdravých jídel či zeleniny jejich předsudky a zkušenosti, protože jim předložíte pyré, která jsou chutná a výživná.
  Navíc se budete cítit plni síly a energie!
 • Přístup k on-line videokurzu z počítače i mobilních zařízení
  Videokurz si přehrajete snadno jak v počítači, tak na chytrém mobilu či tabletu. Postačuje soudobé standardní vybavení - prohlížeč a internet.
Pyré - videokurz Jolany Janišové
 • za 99 Kč

Objednávka

přístup k mini on-line videokurzu Pyré

Pyré - videokurz
 • 1

  Vyplňte své údaje,

  potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami a odešlete objednávku.

 • 2

  Údaje jsou v bezpečí

  V rámci plnění objednávky a pro potřebu kontaktu ze strany technické podpory našich produktů od vás požadujeme vyplnění těchto osobních údajů ve shodě se Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů.

 • 3

  E-mail je důležitý

  Přijde Vám na něj faktura a také přístupové údaje do členské sekce. Chcete-li produkt pro někoho jako dárek, nevstupujte po úhradě do členské sekce a nestahujte dokumenty, ale připište to do poznámky k objednávce. Po úhradě vytvoříme přístupy dle vašich požadavků.

 • 4

  Přístupy ihned

  Pokud zvolíte platbu kartou či on-line bankovním převodem, transakce proběhne okamžitě a získáte tak okamžitě přístupy do členské sekce, kde budete mít svůj produkt ihned dostupný.

 • 5

  Máte-li otázky,

  neváhejte nás kontaktovat podpora@improvizacnivareni.cz nebo dole v „chatu“ nebo na tel. +420 608 020 253 nebo +421 949 373 208 (SK).
  Pozn. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.

Platby zajišťuje GoPay

GoPay

Když se řekne pyré Jolany Janišové...

... každý si představí lahodnou a nadýchanou voňavou kaši, po které se cíti spokojeně a blaženě. Mozek je naplno zaměstnán. Pátrá a rozpoznává chuti na jazyku. Oči vnímají její barvu a s čichovými receptory dodávají do mozku další a další impulsy, aby se pořádně probudil a jen tak nezahálel. A tak zatímco Pyré hladí váš jícen a klouže až do žaludku, naplno se rozjíždí trávení. Tělo získává tolik potřebnou výživu a energii pro své fungování. Mé kaše jsou balzámem na duši. A také tělo se vám za tohle živé jídlo s láskou odmění.

Když kdokoliv přijede k nám na oběd, nestačí se divit, jakou má na talíři voňavou dobrotu! Nejvíc ovšem strávníky překvapí následné vnímání vlastních pocitů... ❤

Věděli jste, že při obvyklé přípravě kaší...

 • skončí až 90% výživy ze stravy v kanálu?
  A vy pak konzumujete mrtvé jídlo, zatímco draze zaplacené živiny jsou ty tam?
 • si mnoho rodin své jídlo přiotráví? Zbytečně a nevědomky...

Jak je to možné? Odpovědi získáte v mém online mini videokurzu „PYRÉ“. Uvařme si spolu velmi chutné, výživné a energeticky bohaté kaše! Jednoduše a barevně, rychle a s láskou.

Vaše Jolana

Chutné kaše

Moje zdravá strava je výživná, plná energie a chutná! Když připustíte, že se můžete od (zatím) „neznámé ženské“ naučit vařit jinak a lépe, dozvědet se nové informace a postupy, jste na nejlepší cestě ke stravovací gramotnosti.  Zahoďte předsudky a začněte...

Za 99,- Kč vám on-line na 3 různých receptech ukážu a řeknu, jak na to.

Jolana Janišová

Kdo jsem?

Jsem obyčejná ženská a s radostí a potěšením vařím - ale vařím jinak, než jste zvyklí. Učím se od odborníků z celého světa a na základě svých znalostí a osobních zkušeností jsem promyšleně upravila své postupy připravovaných jídel a vytvořila nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace Improvizační vaření. Naučila jsem se vnímat chemické i biologické procesy v těle. Mnohokrát jsem si nechala změřit vliv mých živých jídel na zdraví na biorezonančních přístrojích.

Díky těmto poznatkům stále tvořím energeticky bohaté recepty s maximální výživou z dostupných, nejlépe lokálních chemicky nezatížených potravin. Pracuji s důležitými souvislostmi, které častokrát veřejnosti i některým odborníkům zcela unikají. Mnoho z nich jsem shrnula také v knize „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“. Tento mini video kurz na chutná a zdravá Pyré je jejím výborným praktickým doplňkem.

Reference

Kurz je plný nových informací, o kterých jsem neměla ani potuchy. Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově a jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně. Vnímám obrovský přínos v jídlech na cestě k celkovému uzdravení. Díky Joli

Terezaúčastnice živého kurzu vaření Jolany Janišové

Jsem velkým fanouškem zdravého vaření. Jídla Jolany jsem vyzkoušela a musím uznat, že jsou vynikající! Po těchto zdravých jídlech se cítím skvěle - hlavně ta pyré jsou super. Milují je i má tři vnoučátka, která běžně zeleninu moc nechtějí jíst.

Míla Smetanovábabička

Paní Janišová, až když jsem viděla kurz podruhé, došlo mi, jak hluboké rady poskytujete. Děkuji za nakopnutí...

Helena

Když mi moje 135 kg vážící matka řekla, že nemá potřebu se učit vařit nějaké zdravé a výživné kaše, že přece „vaří 40 let stejně a je zdravá“ (užívá 11 léků denně), pochopil jsem, že tento kurz je pro mě nutností pro život.

Michalgrafik

Jsem makrobiotička již mnoho let a nerada se stravuji mimo domov. Proto si vždy vařím sama. Jsem nadšená, jaké umí Jolana vytvořit z přírody barevné chuťové variace. Překvapila mě voňavá pyréčka. Jsou opravdu vynikající! Všem doporučuji.

Aťka Švestkovámakrobiotička

Úžasné, jdu vařit puré!!! K tomu restovanou dýni a černou čočku... Videokurz je profesionální, upoutává a baví! Joli, jsi před kamerou doma! Fakt skvělé! Těším se na nějaký další kurzík na další druhy jídla...🙋 PS: A oběd byl výtečný!

Mgr. Ágnes Mrlíkovápřekladatelka, tlumočnice