Milujete kaše?

Uvařte si své barevné Pyré plné výživy a bez jedů!

Přijměte pozvání do mé kuchyně a nakoukněte pod pokličku hrnce s Pyré dobrotou

 • Moje 3 Pyré jsou ideální inspirací pro vaši bohatou tvorbu. ❤
  VYNIKAJÍCÍ PŘÍLOHOU k zelenině nad párou, vejci nebo i jako HLAVNÍM JÍDLEM si vykouzlíte dostatek energie v ten den. ❤❤❤
 • Nechte se překvapit příjemnou domácí atmosférou a dozvíte se potřebné informace, které neučí ani ve školách. ❤
 • Krokem ke své prevenci si potvrdíte, že zdraví je levnější než nemoc. Moudří chápou a činí... ❤

Získáte! A ještě jednou...

... získáte maximum výživy ze stravy a upevníte si své zdraví.

 • 29 minut koncentrátu výživných informací
  Zjistíte, proč věnovat pozornost přípravě jídel a jak ze stravy získat maximum výživy pro naše tělo. A taky PROČ VAŘIT JINAK, NEŽ NÁS UČILI
 • Přesvědčíte se, že ZDRAVÉ je CHUTNÉ
  Vyvrátíte všem svým strávníkům a odpůrcům zdravých jídel či zeleniny jejich předsudky (a mnohdy i oprávněné argumenty), protože jim předložíte pyré, která jsou chutná a výživná.
  Navíc se budete cítit plni síly a energie!
 • Přístup k on-line videokurzu z počítače i mobilních zařízení
  Videokurz si přehrajete snadno jak v počítači, tak na chytrém mobilu či tabletu. Postačuje soudobé standardní vybavení - prohlížeč a internet.
Pyré - videokurz Jolany Janišové
 • za 99 Kč

Objednávka

přístup k mini on-line videokurzu Pyré

Pyré - videokurz
 • 1

  Vyplňte své údaje,

  potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami a odešlete objednávku.

 • 2

  Údaje jsou v bezpečí

  V rámci plnění objednávky a pro potřebu kontaktu ze strany technické podpory našich produktů od vás požadujeme vyplnění těchto osobních údajů ve shodě se Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů.

 • 3

  E-mail je důležitý

  Přijde Vám na něj faktura a také přístupové údaje do členské sekce. Chcete-li produkt pro někoho jako dárek, nevstupujte po úhradě do členské sekce a nestahujte dokumenty, ale připište to do poznámky k objednávce. Po úhradě vytvoříme přístupy dle vašich požadavků.

 • 4

  Přístupy ihned

  Pokud zvolíte platbu kartou či on-line bankovním převodem, transakce proběhne okamžitě a získáte tak okamžitě přístupy do členské sekce, kde budete mít svůj produkt ihned dostupný.

 • 5

  Máte-li otázky,

  neváhejte nás kontaktovat podpora@improvizacnivareni.cz nebo dole v „chatu“ nebo na tel. +420 608 020 253 nebo +421 949 373 208 (SK).
  Pozn. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.

Platby zajišťuje GoPay

GoPay

Když se řekne pyré...

... co si představíte? Zapomeňte na světlé bláto, neurčité vůně, barvy a chutě, které se připravuje z prášku s nějakou tekutinou... Spíš si představte poctivou bramborovou kaši, jakou dělala doma babička. A teď ten babiččin recept povyšte o další úrovně! :) Když kdokoliv přijede k nám na oběd, nestačí se divit, jakou má na talíři voňavou dobrotu! Nejvíc ovšem strávníky překvapí následné vnímání vlastních pocitů... ❤

A věděli jste,
že při standardní přípravě kaší skončí až 90% výživy ze stravy v kanálu?

Věděli jste, že si mnoho rodin už při přípravě své jídlo přiotráví? Zbytečně a nevědomky...

Jak je to možné? Odpovědi získáte v mém online mini videokurzu „PYRÉ“. Uvařme si spolu velmi chutné, výživné a energeticky bohaté kaše! Jednoduše a barevně, rychle a s láskou.

Vaše Jolana

Chutné kaše

I zdravá strava může být chutná! Zahoďte předsudky za 99,- Kč a uvařte si jinak...

Jolana Janišová

Jolana Janišová

Učím se od odborníků z celého světa a na základě svých znalostí a osobních zkušeností jsem promyšleně upravila své postupy připravovaných jídel. Naučila jsem se vnímat chemické i biologické procesy v těle. Pro mou kontrolu jsem si je také nechala mnohokrát změřit na biorezonančních přístrojích. Díky těmto poznatkům stále tvořím recepty s maximální výživou z dostupných, nejlépe lokálních chemicky nezatížených potravin. Pracuji s důležitými souvislostmi, které častokrát veřejnosti i některým odborníkům zcela unikají. Mnoho z nich jsem shrnula také v knize „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“.

Tento mini video kurz na chutná a zdravá Pyré je jejím výborným praktickým doplňkem. Mezi mé učitele patří i takové kapacity, jako specialisté, kteří pracují v kosmickém programu a udržují astronauty zdravé a silné po dlouhé měsíce na orbitě pomocí přírodních látek (část z těchto informací se dozvíte v mé knize „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“).

Ukážu vám, jak získat maximum výživy ze stravy a upevnit si své zdraví.

Reference

Paní Janišová, až když jsem viděla kurz podruhé, došlo mi, jak hluboké rady poskytujete. Děkuji za nakopnutí...

Helena

Kurz je plný nových informací, o kterých jsem neměla ani potuchy. Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově a jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně. Vnímám obrovský přínos v jídlech na cestě k celkovému uzdravení. Díky Joli

Terezaúčastnice živého kurzu vaření Jolany Janišové

Jsem velkým fanouškem zdravého vaření. Jídla Jolany jsem vyzkoušela a musím uznat, že jsou vynikající! Po těchto zdravých jídlech se cítím skvěle - hlavně ta pyré jsou super. Milují je i má tři vnoučátka, která běžně zeleninu moc nechtějí jíst.

Míla Smetanovábabička

Když mi moje 135 kg vážící matka řekla, že nemá potřebu se učit vařit nějaké zdravé a výživné kaše, že přece „vaří 40 let stejně a je zdravá“ (užívá 11 léků denně), pochopil jsem, že tento kurz je pro mě nutností pro život.

Michalgrafik

Jsem makrobiotička již mnoho let a nerada se stravuji mimo domov. Proto si vždy vařím sama. Jsem nadšená, jaké umí Jolana vytvořit z přírody barevné chuťové variace. Překvapila mě voňavá pyréčka. Jsou opravdu vynikající! Všem doporučuji.

Aťka Švestkovámakrobiotička

Překvapuje mě jednoduchost přípravy jídel i to, jak tato lehká strava dokáže člověka opravdu nasytit. Kurz Pyré doporučuji hlavně mužům - budete překvapeni, kolik síly a energie po nich získáte a ucítíte. Chlapi, běžte do toho! Vaše ženy budou rády :)

Ing. Petr Bulgurisabsolvent kurzu

Úžasné, jdu vařit puré!!! K tomu restovanou dýni a černou čočku... Videokurz je profesionální, upoutává a baví! Joli, jsi před kamerou doma! Fakt skvělé! Těším se na nějaký další kurzík na další druhy jídla...🙋 PS: A oběd byl výtečný!

Mgr. Ágnes Mrlíkovápřekladatelka, tlumočnice

Od té doby, co snídám Tvou Sladkou placku a nyní jsem přidala i pyréčka, tak mám pěknou stolici a žádné bolesti ani křeče!!! Moc děkuji za Tvá jídla a navíc ušetřím, neb si nemusím kupovat psylium a další podpůrné věci, abych mohla na záchod :-D

raději anonymníale zas - kdo by se styděl za své... :)