Recept: Mamutí síla na posílení organismu v přechodném období CHŘIPEK

Recept: Mamutí síla na posílení organismu v přechodném období CHŘIPEK
5 (100%) hlasů: 1

Jak se v období chřipek nemocem vyhnout? Čím posilovat přirozenou obranyschopnost těla?

Ingredience

  • 300 g domácího medu
  • 2 paličky česneku
  • 1 citrón

Příprava

Přepasírujte oloupaný česnek do medu a přidejte vymačkanou šťávu z citrónu a důkladně vše zamíchejte. Uchovávejte ve skle v chladnu a temnu.

Užívání:

Jako prevenci používejte 1 lžičku ráno na lačno. V jiném stavu doporučuji 1 lžíci nalačno ráno i večer. U dětí dávkujte pocitově. Tuto směs většinou dobře snášejí i lidé, kterým nesedí holý čerstvý česnek.
Lidé s nízkým tlakem dávkování do 1 lžičky!

Ať nám zdraví slouží i v tyto dny!

S láskou Jolana

Med - Česnek - Citron

Jolana Janišová
Jolana Janišová
Ukážu vám, jak využít maximum výživy a energie ze stravy a upevnit si své zdraví. Vařím jídla bez lepku a bílých „jedů“. Vytvořila jsem a stále rozvíjím nový jednoduchý a komplexní bezlepkový systém stravování na posílení imunity těla pro všechny generace ❤ Improvizační vaření. Je to soubor principů a faktů, díky kterým můžete také objevit jednoduchou cestu ke šťastnému životu ve zdravém těle. Učím se od mnoha odborníků z celého světa - a to včetně takových specialistů, kteří udržují kosmonauty za pomoci přírodních přípravků a vědou ověřených poznatků zdravé a ve skvělé kondici na orbitální stanici několik měsíců... Někteří z nich mi také přispěli do mé knihy „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1“.
Improvizační vaření (úvod) » Blog Jolany Janišové o vlivu jídla na zdraví » Recept: Mamutí síla na posílení organismu v přechodném období CHŘIPEK
Komentáře

Přidat komentář