Každý ČTVRTEK nový originální video recept pro radost Tento týden recept:  Pomazánka z kozího tvarohu ♥♥♥

Reference

Nemohu ani zdaleka publikovat všechny zprávy, které od vás dostávám. Moc mě to těší a srdečně vám za ně děkuji. O své dojmy se můžete podělit také v komentářích v členské sekci u jednotlivých videí, receptů a informací pro členy. Některé vybrané publikuji na této souhrnné stránce, některé jsou přímo u konkrétních receptůknih. Vaše sdílení radosti se mnou mne posouvá vpřed a motivuje :) Děkuji.

 

Chutnou a zdravou Sladkou plackou jsi mě nastartovala k zamyšlení se nad tím, jaká byla moje strava doposud. Pochopila jsem, proč jsem byla tak unavená a z čeho pramenily některé mé zdravotní potíže. Od našeho prvního vaření dodržuji Tvé rady. Únava je pryč i nějaké to kilo také. Joli, už se těším na další Tvé jistě výborné recepty a neocenitelné rady pro harmonický život.

Bc. Taťána Šebekováúčetní

Po kurzu se mi podařilo vykouzlit báječně vonící a chutnající Sladké placky, které jsou navíc zdravé a extra výživné, paráda! Navíc každá placka byla originální a jedinečná stejně tak, jako jejich tvůrkyně! Při tvoření placek doma s dětmi jsem se vrátila do dětských let, kdy jsme si hrály a dělaly vše tak, jak to cítíme! Pro mě obrovským přínosem byla také celá řada praktických informací a inspirací nejen co se týče výživy, ale komplexně zdraví. Moc děkuji a všem doporučuji!

Ing. Pavlína Bulguriporadce zdravého životního stylu

Od té doby, co snídám Tvou Sladkou placku a nyní jsem přidala i pyréčka, tak mám pěknou stolici a žádné bolesti ani křeče!!! Moc děkuji za Tvá jídla a navíc ušetřím, neb si nemusím kupovat psylium a další podpůrné věci, abych mohla na záchod :-D

raději anonymníale zas - kdo by se styděl za své... :)

Improvizační vaření, které proběhlo v kuchyni MŠ Vápenná se mi velice líbilo. Bylo zcela v rozporu s tím, co jsem doposud praktikovala. Celé odpoledne jsem se senzačně bavila a získala nové poznatky. Od té doby jsem do svého jídelníčku začala zařazovat i to o čem jsem jen slyšela, ale nikdy nepoužila. Vyzařuje z Jolanky optimismus a velká energie, kterou dokáže nakazit v dobrém smyslu i ostatní, které potká na své pouti světem. Sama jsem to zažila na své kůži.

Moje dcera má radost, že budu vařit i z jejich ingrediencí, které si dovezla. Dokonce si zpívám se svým vnukem, když přijde na návštěvu. Takže vstupme s plnou vervou do nového žitotního stylu a buďme zdraví a plní elánu, ale né za pomocí "lékařů" packalů, kteří jen odstraňují následky, ale příčinou se nezabývají. Ještě jednou díky za příjemné odpoledne.

Inge Hadwigerová

Na kurzu se mi moc líbilo. Byla tam spousta krásných pozitivních lidiček a mnoho pro mě nových a zajímavých informací. Těším se na další vaření, neb bych potřebovala upřesnit co s čím kombinovat a kdy jíst třeba bílkoviny a kdy třeba sacharidy. Chápu, že téma kurzu živá strava byl zaměřený prioritně na kvalitu tuků a zeleniny a další informace bychom nestihly, tak se těším na další na téma ,,MŇAM OBĚD“, kde věřím, že se dozvím očekávané.

S láskou Ivana Bulgurisová

Děkuji Jolance za pěkné strávené odpoledne, které mi hodně dalo. Zamyslela jsem se nad tím, jak se vlastně špatně stravuji. Chci to změnit i díky mému zdravotnímu problému. Jolanka nás naučila jak si upéct zdravou placku, a že se každému povedla. Byla moc dobrá. Těším se na brzké shledání na dalším kurzu.

Mirka Neugebauerová

Kurz improvizovaného vaření byl velmi milý, a plný nových informací, o kterých jsem neměla ani potuchy. Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově, lehce a zdravě. Vnímám obrovský přínos pro mě zejména v tom, že právě otázka jídla je na cestě k celkovému uzdravení nejdůležitější. Jolana ukázala nám všem, jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně. Díky Joli

Tereza

Ten kurz vaření byl opravdu zajímavý a určitě tento recept budu dělat. Také se soustředíme při vaření především na kvalitu surovin a vaření zdravého jídla. Toto očekávání naprosto bylo splněno a mohla jsem se poučit něčím, co by mě nenapadlo. Vařím také hodně svých receptů a nebojím se experimentovat. Můžou se zkoušet různé varianty a pokaždé jinak. Chuťově kdo je už zvyklý na zdravé stravování úžasná možnost si různě chutě obměnit. Ráda se účastním dalšího setkání.

Anna

Kurz byl skvělý! Placku jsem jedla celý víkend - pro mě výtečná. Manžel ochutnal, prý třeba jako svačinku si to také rád dá.

Ivana Kargerová

Na kurzu se mi moc líbila přátelská a hravá atmosféra a úsměv a dobrá nálada paní organizátorky, kterou se jí podařilo přenést na nás Přesně podle mého gusta se vyrábělo z kvalitních a mnou oblíbených surovin a myslím, že se nám všem podařilo vykouzlit báječně vonící a chutnající placky, které jsou navíc zdravé a extra výživné, úplná bomba! Navíc každá placka byla originální a jedinečná stejně tak, jako jejich tvůrkyně!

Chutnají také doma a až si pořídím kvalitní pánev, budou u nás pravidelně na stole, už se těším! Při tvoření placek jsme se vrátily do dětských let, kdy jsme si hrály a dělaly vše tak, jak to cítíme! Pro mě obrovským přínosem byla také celá řada praktických informací a inspirací nejen co se týče výživy, ale komplexně zdraví a naplněného šťastného života. Moc děkuji a věřím, že se mi celá řada z nich podaří zařadit do každodenního života celé rodiny!

Ing. Pavlína Bulguri

Kurz improvizačního vaření s Jolanou Janišovou probíhal v naší mateřské škole poprvé. Jeho příprava, propagace a organizace stály lektorku mnoho sil, ale myslím, že výsledek byl stoprocentní. Pohodová atmosféra, příjemní lidé a chuť všech přítomných dozvědět se zajímavé informace o svém těle, o zdraví, o zdravých potravinách. Ale hlavně se všechny přítomné dámy naučily připravit výbornou placku plnou sušeného ovoce, oříšků a dalších výborných kvalitních potravin. Každá si na velmi kvalitní pánvi připravila výživnou a chutnou svačinku jenom z těch nejlepších ingrediencí dle vlastní chuti. Tiché tóny hudby z reproduktoru doladily příjemnou atmosféru pátečního odpoledne na kurzu. Všem doporučuji!

Bc. Pavlína Hannigová

Kurzu improvizačního vaření jsem se zůčastnila více méňě ze zvědavosti a proto že se zajímám o zdravý životní styl jako takový a vše co s ním souvisí. Kurz proběhl nad mé očekávání, moc se mi líbil přístup Jolči, šlo vidět že tím co hlásá tak tím doopravdy žije, strhne vás svým nadšením a přívalem informací, vůbec nešlo jen o vaření, ale odnesla sem si kromě zážitku z vaření s milou společností i spoustu pro mě dalších užitečných informací co se týká léčivých olejů, řešení zdrav. problémů a mnohem více...pokud se zajímáte o zdravé stravování, nebo chcete změnit svůj živ. styl či máte nějak& eacute; zdravotní problémy, nebo si chcete jen užít fajn odpoledne u vaření a něco se přiučit, tak všem vřele doporučuji kurz navštívit!:)

Jediná výtka za mě, mohl by trvat déle, nebo začít dříve! Aby jsme stihli vše probrat a mohli začít dříve vařit, (pro mě ideálně tak v šest nepozději jíst!:) příště se musím před tím více nasytit :))

Petra Pospíšilová